داوطلب شوید و به صورت رایگان در گلوبال گیم جم شرکت کنید.

بهترین راه همکاری و کسب تجربه در برگزاری رویداد جهانی گلوبال‌گیم‌جم، برنامه کار داوطلبانه ماست. تجربه‌ای ارزشمند همراه با آموزش و مهارت‌های کار تیمی. افراد داوطلب گلوبال گیم جم، به صورت مستقیم و بدون واسطه به تمام مهمان‌ها، مربی‌ها، استودیوها، همکاران استراتژیک و کادر اجرایی دسترسی دارند.

تمامی کارگاه‌ها و برنامه‌های اصلی و جانبی برای داوطلبین رایگان است و رایگان خواهد ماند.

انتخاب کنید چگونه یک ارزش می‌سازید

بخش‌های مختلفی در برگزاری رویداد گلوبال گیم جم وجود دارد که ما برای آن‌ها نیاز به کمک داریم، و شما می‌توانید دقیقا بر اساس مهارت‌ها و علایق خود، نحوه داوطلب شدن در گلوبال گیم جم را انتخاب کنید.

از صحبت کردن با مردم لذت می‌برید؟ خب، به تیم عملیات اجرایی ما بپیوندید.

علاقه‌مند به یادگیری در مورد دنیای رسانه هستید؟ اتاق رسانه‌ی ما، جایی است که مصاحبه‌ها و کنفرانس‌های خبری در آن جا طراحی و پیاده سازی می‌شود و به داوطلبانی نیاز داریم تا مطمئن شویم همه چیز به خوبی پیش می‌رود.

مهارت برنامه ریزی و اجرا دارید؟ خوشحال می‌شویم در طراحی و برنامه ریزی سخنرانی‌ها، کارگاه‌ها و … به کمک ما بیایید.

 

ما می‌توانیم نسبت به علایق شما کارهای مهمی را به شما واگذار کنیم تا همه‌ی مردم از مشارکت شما دربرنامه کار داوطلبانه در گلوبال گیم جم بهره ببرند.

تجربه‌ای ارزشمند کسب کنید

تجربه ی داوطلبی گلوبال گیم جم فرصتی برای محک زدن خودتون در نقش ها ی متفاوت است, حتی انگشتان پای شما ممکن است نقش هایی را ایفا کنند که هیچوقت در زندگی عادی امکانی برای تجربه آن وجود نداشته باشد.
‎ما برا شما امکان آن را فراهم میکنیم تا بهترین نقشی که میتوانید و برای شما مناسب است را داشته باشید خواه هم صحبتی با شرکت کننده ها باشد , خواه تماشاگر و یا فردی باشید که به مدیران ما در انجام امور کمک می کند.

با افراد جدید آشنا شوید

داوطلبان ما همیشه می‌گویند که یکی از عواملی که باعث می‌شود سال بعد هم داوطلبانه کنار ما باشند ، افرادی هستند که با آنها ملاقات می‌کنند. به جامعه جهانی داوطلبان ما بپیوندید و ارتباطاتی را ایجاد کنید که حتی مدت ها پس از پایان رویداد برای شما میتواند ماندگار باشد.

گلوبال‌گیم‌جم را در اوقات فراغت خود تجربه کنید

به عنوان یک داوطلب، در زمان استراحت خود به رویداد دسترسی خواهید داشت. صحبت‌های سخنرانان برتر ما را بشنوید و در محل رویداد آزادانه چرخی بزنید.

پشت صحنه

باحظور در پشت صحنه ما میتوانید بیشتر یاد بگیرید که رویدادی به بزرگی گلوبال‌گیم‌جم چطور شکل میگیرد.

شما در کنار سخنرانان برتر فناوری، روزنامه‌نگاران ، سرمایه‌گذاران ، استارتاپ‌ها و شرکت کنندگان تجربه‌ای منحصر به فرد از اینگونه دورهمی‌ها خواهید داشت.

علیرضا کارگر

"اگر واقعا جدی باشید، تفریح و تجربه رو با هم به دست میارید."

"ترکیب و جمع شدن بازی، تیم ورک، صدای خنده، کنسول‌های هجیان انگیز و موسیقی در ۴۸ ساعت، میشه گلوبال گیم جم!"

سارا رابط

"داشتن یک مسولیت مهم در اسکیل بزرگ برای اولین بار"

صادق خدامرادی

"از چیزی که فکر می‌کردم خیلی بهتر بود."

نیلوفر فلاحی

رویداد گلوبال گیم جم ، یکی از مهم ترین رویداد های بازی سازی بین المللی است که در آن هزاران بازی ساز از سراسر دنیا فرصت دارند تا در مدت زمان دو روز، در مورد یک موضوع واحد بازی بسازند.

راه ارتباطی

+98 910 777 8894

+98 21 – *******

حمایت از رویداد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از بروزترین اخبار ما مطلع باشید

با ❤️ از دانشگاه‌ تهران برای بازی سازان فارسی زبان

میزبانی شده در سرور های پر قدرت لیمو هاست