ثبت نام میزبان‌های گلوبال گیم جم ۲۰۲۳ آغاز شد

رویداد گلوبال گیم جم ۲۰۲۳ آغاز به کار کرده و  برای دریافت مجوز میزبانی فرایند از دکمه شرکت در بخش سایت ها واقع در سایت اصلی استفاده کنید.
هر دو فرایند ثبت سایت برای گیم جم ۱۴۰۱ و  گلوبال گیم جم نکست که برای نسل جوانتر سازنده ها است از همین بخش انجام میشود.

دسترسی آسان به جامعه

همانند سال های گذشته، برای گیم جم ۱۴۰۱ نیز بسته به اینکه چه چیزی دسترسی را برای کامیونیتی شما آسان تر می‌کند،شما می‌توانید در سه دسته ی حضوری ،نیمه حضوری و مجازی درخواست خود را ثبت کنید تا هر بخشی که فکر می‌کنید در آن قوانین و مقررات برگزاری و همچنین سلامت و امنیت شرکت کنندگان تامین می‌شود در اختیار شما باشد.

امسال یک بخش NEW به GGJ اضافه شده است که این امکان را به شرکت کننده های جوان تر میدهد تا از سنین پایین تر شرکت کنند.سن قانونی برای شرکت در رویداد ۱۸ سال به بالا بود ولی با توجه به اینکه این روز ها مدراس و موسسات زیادی ابزار یادگیری توسعه ی بازی را در اختیار نوجوانان قرار می‌دهند تصمیم گرفتیم سن ورود را به ۱۶ سال کاهش دهیم تا فرصتی برای حضور این قشر با انگیزه و پر شور فراهم اوریم.

دوستانی که با بخش NEW اشنا نیستند باید بگیم که بدلیل در خواست های زیاد والدین از ما مبنی بر اینکه ایا این امکان دارد نوجوانان علاقمند و پرشورشان پا به پای بزرگ تر ها در یک رویداد شرکت کرده و مهارت های خود را محک بزنند یا خیر و متاسفانه پاسخ ما همیشه این بوده است که ۶ ماه بعد در رویداد مختص به خودشان میتوانند شرکت کنند ولی اینکار هیچ وقت حس خوبی به ما نداده است، تا اینکه امسال تصمیم گرفتیم این فرصت را به جوان تر ها بدهیم تا در حضور بزرگ تر ها عرض اندامی کنند و جامعه ی گیم در یک رویداد سالیانه با شکوه، وسغت بیشتری از سنین و استعداد ها را در خود ببیند.آن دسته از عزیزان که تعطیلات سال نو قمری را جشن میگیرند رویداد امسال را به تاریخ ۱۰ تا ۱۶ بهمن انتقال دادیم تا برگزار کنندگان ما سرتاسر جهان بتوانند حداکثر خدمات را به علاقه مندان حوزه گیم و سرگرمی تقدیم کنند.

بهتر است برای هماهنگی بیشتر و جلوه ی رسانه ای رویداد ،تمامی اورگان های برگزاری سعی کنند در روز های ۱۳ تا ۱۶ بهمن میزانی خود را انجام دهند ولی اجباری به این موضوع نیست و میتوانند هر روزی در طول هفته که راحت تر هستند نیز رویداد خود را اجرا کنند.

اخبار و اتفاقات مرتبط با رویداد در هفته ی اماده سازی یعنی ۳ الی ۷ بهمن به اطلاع علاقه مندان میرسد تا بیشتر در جریان رخداد های رویداد قرار گیرند.

تم گلوبال گیم جم امسال در روز ۸ بهمن به صورت استریم لایو از چنل رسمی توییچ در ساعت ۱۰ صبح به وقت اقیانوسیه ( ۹ و نیم شب به وقت ایران) اعلام خواهد شد.

ثبت نام در رویداد جهانی از ۱۴ اذر ماه اغاز میشود و ۲۵ دی ماه تمام میشود و علاقه مندان میتوانند با مراجعه به صفحه اصلی سایت فرایند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

در خواست های ثبت سایت در تاریخ ۲۶ دی ماه تمام میشوند پس لطفا قبل از این تاریخ مشخصات خود را برای ما ارسال کنید.

همچین میتونید با پیگیر بلاگ فارسی گلوبال گیم جم از تمامی اخبار این رویداد با مطلع باشد.

بیصبرانه منتظر دیدار شما در گیم جم امسال هستیم

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی ما مراجعه کنید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رویداد گلوبال گیم جم ، یکی از مهم ترین رویداد های بازی سازی بین المللی است که در آن هزاران بازی ساز از سراسر دنیا فرصت دارند تا در مدت زمان دو روز، در مورد یک موضوع واحد بازی بسازند.

راه ارتباطی

+98 910 777 8894

+98 21 – *******

حمایت از رویداد

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از بروزترین اخبار ما مطلع باشید

با ❤️ از دانشگاه‌ تهران برای بازی سازان فارسی زبان

میزبانی شده در سرور های پر قدرت لیمو هاست